Dobrodosli na nas Forum ! Molimo da se Prijavite ili Registrujete ! Hvala!

By Adidas Team!
Dobrodosli na nas Forum ! Molimo da se Prijavite ili Registrujete ! Hvala!

By Adidas Team!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemRegistruj seLatest imagesTražiPristupi

 

 -=A.D.I.D.A.S.=- Redirekcija

Ići dole 
AutorPoruka
$Rk1bRe(L)ana
Admin
$Rk1bRe(L)ana


Broj komentara : 242
Join date : 24.08.2010
Age : 30
Mjesto : Leskovac

-=A.D.I.D.A.S.=- Redirekcija Empty
PočaljiNaslov: -=A.D.I.D.A.S.=- Redirekcija   -=A.D.I.D.A.S.=- Redirekcija EmptyUto Jan 11, 2011 11:05 pm

Ukoliko zelite da kupite od nas redirekt,detaljno procitajte.

Cenovnik -=A.D.I.D.A.S.=- Redirekcije:

Cena obicne redirekcije je: 25€
Cena cele redirekcije je: 60€

Gde mogu uplatiti za redirekt?

Srbija:
Ziro racun: 160-5400100644661-93
Ime i prezime: Marija Cvetkovic
Nick na forumu: ***SRKI***
MSN: srkisrlepajce94@hotmail.com

Posle toga kada uplatite gore navedenu sumu na gore navedeni racun ( zavisi odakle ste ), sacuvajte uplatnice i obavezno se javite na dole navedenu MSN adresu.


Pravila -=A.D.I.D.A.S.=- Redirekcije:

1. Najvaznije pravilo glasi, da server na koji mi redirektujemo ne sme da redirektuje na nijedan server dalje, jer inace mi mozemo da punimo 1 server, a ne dva ili vise. Redirekcija dalje je moguca samo ako uplatite za vise servera.

2. Cena redirekcije zavisi od broja slotova zato je ovo pravilo gore vrlo vazno, jer ako neko plati za jedan server od 26 slota, pa redirektuje na drugi server sa 26 slota, on je ustvari platio 26 slota, a mi mu punimo 52 slota, zato je ovo prvo pravilo toliko vazno!

3. Svaki kupac mora nama dati admina na serveru, kako bi mi mogli da kontrolisemo da li se pridrzavate svih pravila.

4. Svaki server kome dajemo redirekciju mora da redirektuje igrace nazad na -=A.D.I.D.A.S.=- server po dogovoru, kako bi se odrzao krug.

5. Ukoliko se ispostavi da ste prekrsili neko od pravila, redirekcija ce biti momentalno iskljucena.

Ukoliko bude usvojeno jos neko pravilo bice blagovremeno napisano u ovom postu.

Za vise informacija o -=A.D.I.D.A.S.=- Redirekciji obratite se u ovom topicu ili na MSN.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.adidas-cs.tk
 
-=A.D.I.D.A.S.=- Redirekcija
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: -=A.D.I.D.A.S.=- Servers :: Redirect-
Skoči na:  
Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions